JAARAGENDA 2019/2020

week
datum/tijd
omschrijving
waar

46

13 november

19.30 - 22.30

Thema-avond ouderraad

46

13 november

20.00 - 21.30

CKV 4HV Stadsschouwburg Melk en Dadels

46

15 november

Sportdag 4HV

46

15 november

08.50 - 12.30

Kunst excursie Centraal Museum (bv + mu) 5V

47

21 november

20.00 - 21.30

TKK voorstelling OB+BB

47

22 november

Excursie naar Ieper 4MVHG

48

25 november

Projectweek (t/m 28 november)

48

27 november

13.00 - 22.00

5H + 6V: Presentatie kunstopdrachten middag+avond

48

27 november

13.00 - 16.30

Stuvo 4V

48

28 november

13.00 - 00.00

Deadline aanvragen herkansing 4MH / 5HVG / 6VG

48

28 november

19.30 - 21.30

Voorlichtingsavond decanen 3M

48

29 november

Delen gegevens leerlingbespreking.nl

48

29 november

Studiedag (leerlingen lesvrij)

49

02 december

Excursieweek O&O klas 1 en 3

49

02 december

Leerlingen in mentorles plan van aanpak schrijven (hele week)

49

02 december

O&O ochtenden klas 2 (hele week)

49

02 december

Sporttoernooi 2e klassen (middagen, t/m 4 december)

49

02 december

Debatdag 5V (hele dag)

49

05 december

13.00 - 16.30

Werkmiddag (leerlingen lesvrij)

50

09 december

08.50 - 00.00

Herkansingen 4M / 56VG

50

10 december

08.50 - 00.00

Herkansingen 45H

50

10 december

16.00 - 22.00

Tafeltjesmiddag en -avond klas 1-2-3 (aula)

50, 51

12 december

Cambridgereis (t/m 16 december)

50

12 december

08.50 - 16.30

Ondernemen doe je zo 4M economieleerlingen

50

12 december

16.00 - 22.00

Tafeltjesmiddag en -avond klas 4-5-6

50

13 december

Paarse vrijdag

51

16 december

Excursieweek O&O klas 2

51

19 december

18.30 - 20.00

Kerstmarkt

51

19 december

20.00 - 22.00

Wie is de Gerrit (talentenshow)

51

20 december

08.50 - 12.30

Kerstviering in mentorklas

51

20 december

13.00 - 16.30

Werkmiddag (leerlingen lesvrij)

51

21 december

Kerstvakantie

2

06 januari

Huiswerkvrij

2

06 januari

08.50 - 12.30

Werkochtend (leerlingen lesvrij)

2

09 januari

Start periode 2 Rietvelduren

2

10 januari

16.30 - 17.00

Deadline inleveren verslag PWS 17.00 uur

3

13 januari

13.00 - 16.30

Volleybaltoernooi brugklassen (middag) 4 klassen

3

14 januari

13.00 - 16.30

Volleybaltoernooi brugklassen (middag) 4 klassen

3

15 januari

13.00 - 16.30

Werkmiddag (leerlingen lesvrij)

3

16 januari

Start PTA week 2 (nakijktermijn 10 dagen)

3

17 januari

20.00 - 22.00

CKV 4HV Stadsschouwburg Achttien

4

20 januari

CITO kijk- luistertoetsen M4, H5, 6VG (hele week)

4

21 januari

19.30 - 21.00

Informatieavond ouders groep 8

4

23 januari

20.00 - 22.00

CKV 4HV Stadsschouwburg Echt gebeurd onderweg

4

24 januari

13.50 - 16.30

Lessen na het 6e uur vervallen

4

25 januari

10.00 - 13.00

Open dag

5

27 januari

Leerlingen lesvrije dag

5

28 januari

O&O dagen klas 1 (hele week)

5

28 januari

Theater Utrecht nieuwe voorstelling 234 GHMV (t/m 31 januari)

5

29 januari

Adviezen docenten 3MHV i.v.m. pakketkeuzes

5

30 januari

Voorlopige pakketkeuze 3MHV + O&O klas 1

5

30 januari

20.00 - 22.00

Premiere Nieuwe voorstelling Theater Utrecht

5

31 januari

20.00 - 23.00

Oud Leerling Avond (OLA) 4V 5V 4H

6

03 februari

O&O dagen klas 3 (hele week)

6

04 februari

World Wide Music- TivoliVredenburg

6

05 februari

08.50 - 12.30

Sportochtend examenklassen

6

05 februari

13.00 - 16.30

Leerlingen 's middags lesvrij ivm open lesmiddag

6

05 februari

13.00 - 16.00

Open lesmiddag

6

06 februari

20.00 - 22.00

CKV 4HV Tivolivredenburg Tribute to Avicii

6

07 februari

08.50 - 13.50

Kunstexcursie Centraal Museum (bv + mu) 5H + 6V

6

07 februari

20.00 - 22.00

CKV 4HV Stadsschouwburg Mobile Club Event

7

10 februari

Theaterbezoek 5GHV (Aluin)

7

11 februari

Adviezen docenten V4 ivm pakketkeuzes

7

12 februari

Voorlopige pakketkeuze V4

7

13 februari

19.30 - 21.30

PWS en PV presentatiemarkt (5H en 6V)

8

17 februari

Week met werkmiddagen (leerlingen 's middags lesvrij)

8

17 februari

12.30 - 13.00

Deadline aanvragen herkansing 4MH / 5HVG / 6VG

8

20 februari

Herkansingen M4 / 56VG 8.50 uur

8

21 februari

Herkansingen 45H 8.50 uur

8

22 februari

Voorjaarsvakantie

10

02 maart

13.00 - 16.00

Theaterbezoek 3456 GYM: Odyssee Aluin

10

03 maart

15.30 - 17.30

Technasium bedrijvenmarkt aula (456HVG)

10

04 maart

16.00 - 22.00

Tafeltjesmiddag en -avond klas 1-2-3

10

05 maart

Start periode 3 Rietvelduren

10

05 maart

19.00 - 23.00

5H+6V Examenconcert Mu-leerlingen

10

06 maart

19.00 - 23.00

5H+6V Examenconcert Mu-leerlingen

11

09 maart

16.00 - 22.00

Tafeltjesmiddag en -avond klas 4-5-6

11

10 maart

4M fietsexcursie Overvecht

11

10 maart

20.00 - 22.00

CKV 4HV Stadsschouwburg The Great Gatsby

11

11 maart

20.00 - 22.00

Rabo Open Stage examenconcert (Tivoli) 5H6V muziekleerlingen

11

13 maart

16.00 - 19.00

Examenconcert Het Oude Pothuys 5H6V mu-leerlingen

12

16 maart

CITO VAS klas 3 (hele week)

12

16 maart

O&O dagen klas 2 (hele week)

13

23 maart

CITO vas klas 1 en 2 (hele week)

13

23 maart

Start PTA week 3

13

27 maart

13.00 - 16.30

Stedelijke finale voorleeswedstrijd brugklas

14

30 maart

Excursieweek O&O klas 2

14

02 april

Meesterproef presentaties O&O (hele dag) 5H6V

14

03 april

Werkmiddag (leerlingen 's middags lesvrij)

15

06 april

Deadline aanvragen herkansing M4/H5/V6 13.00 uur

15

06 april

Week met werkmiddagen (leerlingen 6e t/m 9e uur vrij) t/m 9 april

15

07 april

17.00 - 18.30

Expositie KUBV V6 en H5

15

09 april

Herkansingen M4/H5/V6

15

10 april

Goede vrijdag

16

13 april

Tweede paasdag

16

14 april

O&O dagen klas 1 en 3 (t/m 17 april)

16

14 april

Deadline aanvragen herkansing 4H/5VG 13.00 uur

16

14 april

Excursie Dierentuin (Blijdorp) brugklas hele dag

16

14 april

Definitieve pakketkeuzes

16

16 april

14.30 - 15.00

Uitreiking cijferlijsten examenklassen

16

16 april

19.30 - 21.00

TKK voorstelling onderbouw

16

17 april

08.50 - 00.00

Herkansingen 4H/5VG

16

17 april

20.00 - 21.30

TKK voorstelling bovenbouw

17

20 april

13.00 - 16.30

GFS 2M middag

17

21 april

Laatste lesdag (LLD 4M5H6V)

17

21 april

13.00 - 16.30

GFS 2M middag

17

22 april

Meivakantie

17

23 april

Start Ramadan

18

27 april

Koningsdag

19

05 mei

Bevrijdingsdag

19

07 mei

4H AK fietsexcursie

19

07 mei

Start CE1

20

11 mei

Excursieweek O&O klas 1 en 3

20

11 mei

Veldwerkdag biologie klas 2HVG

20

14 mei

5V AK fietsexcursie

20

14 mei

TKK KAAPDAG, hele dag voor klas 1 en 2

21

20 mei

Gala examenklassen

21

21 mei

Hemelvaart

21

22 mei

Lesvrije dag

21

23 mei

Suikerfeest (ovb)

22

25 mei

4H en 5VG vrij ivm stedenreis

22

26 mei

00.00

Stedenreizen (t/m 30 april)

23

01 juni

Tweede pinksterdag

23

02 juni

Afronden keuzeproject 5V O&O (hele week) (datum ntb)

24

09 juni

Sportdag 5V (mogelijk 1 dagdeel)

24

10 juni

Uitslag CE 1 (onder voorbehoud)

24

10 juni

19.30 - 21.30

4HV + 5V Muziekavond aula

24

11 juni

Definitieve keuze O&O klas 1

25

15 juni

O&O dagen klas 123 (hele week)

25

15 juni

CE2 (herexamens) (t/m 17 juni)

25

17 juni

13.00 - 16.30

Leerlingen lesvrij 's middags

25

18 juni

Start PTA week 4

26

22 juni

08.50 - 12.30

3M voorbereiding Ardennen

26

23 juni

3M werkweek Ardennen

26

23 juni

Kennismakingsavond groep 8

26

25 juni

Kennismakingsavond groep 8

27

29 juni

Afronden keuzeproject 4HV O&O (ma of di)

27

29 juni

Reguliere lessen

27

30 juni

Reguliere lessen

27

30 juni

Debatdag 4H (hele dag)

27

01 juli

Start toetsweek

27

01 juli

Toetsdag 1

27

02 juli

Lesvrij dagdeel / Toetsdag 2

27

02 juli

12.30 - 13.00

Deadline aanvragen herkansing 4H / 45VG

27

03 juli

Lesvrij dagdeel / Toetsdag 3

27

03 juli

Uitslag CE 2 (onder voorbehoud)

28

06 juli

Lesvrij dagdeel / Toetsdag 4

28

07 juli

Herkansingen 4H / 45VG 8.50 uur

28

07 juli

Lesvrij dagdeel / Toetsdag 5

28

08 juli

Leerlingen 's middags lesvrij

28

08 juli

09.00 - 12.30

Sportochtend klas 1

28

08 juli

16.30 - 18.30

Diploma-uitreikingen 4M

28

09 juli

Leerlingen 's middags lesvrij

28

09 juli

09.00 - 12.30

Sportochtend klas 2

28

09 juli

16.30 - 18.30

Diploma-uitreikingen 5H

28

10 juli

Leerlingen 's middags lesvrij

28

10 juli

09.00 - 12.30

Sportochtend klas 3

28

10 juli

16.30 - 18.30

Diploma-uitreikingen 6V

29

14 juli

Lesvrije dag (rapportvergaderingen)

29

15 juli

Lesvrije dag (rapportvergaderingen)

29

16 juli

Lesvrije dag (rapportvergaderingen)

29

17 juli

Werkmiddag (leerlingen lesvrij)

29

17 juli

09.00 - 10.00

Rapport ophalen

29

18 juli

Zomervakantie

Ouderthema-avond: het puberbrein

08-11-2019

Ouderthema-avond: het puberbrein

Woensdag 13 november om 20.00 uur is er weer een ouderavond. Dit keer met het thema puberbrein.

De jongeren van tegenwoordig krijgen steeds meer vrijheid en verantwoordelijkheid, maar hun brein is pas op de leeftijd van vijfentwintig jaar volgroeid. Wat hebben opgroeiende jongeren echt nodig? Hoe zorg je ervoor dat jongeren gemotiveerd raken? Om naar school te gaan, te trainen, te leren, hun werk te doen? De een wil niets, de ander wil juist van alles tegelijk en kan maar niet kiezen. De puberteit is vaak een heftige periode waarin jongeren geleidelijk ontdekken wat goed bij hen past en ouders leren loslaten.

Tijdens een interactieve ouderavond duiken we in de belevingswereld van jongeren en laat Mark van Rijn van Youngworks zien wat je als ouder kunt doen om jongeren zo goed mogelijk te begeleiden in hun reis naar volwassen worden. De inhoud van deze ouderavond is ook erg leerzaam voor jongeren zelf en zijn dus ook van harte welkom.

Inlopen kan vanaf 19.30 uur. De avond loopt om 21.30 uur ten einde.

GRCnu juli 2019

Nieuwsbrief Stichting Technasium

Lees landelijke nieuwtjes over het technasium in de nieuwsbrief van juli 2019.